na stranu

Milí zákazníci, návštevníci a čitatelia blogu,

dnes ráno sme si povedali, že už sme dlho nedali žiadnu súťaž a že by s tým bolo treba niečo spraviť. A tak robíme. A cena je naozaj zaujímavá:

GIFT

Jednej z vás (a možno jednému) venujeme túto 100 eurovú poukážku na nákup obuvi, oblečenia, alebo čohokoľvek, čo nájdete v našom eshope fashionday.eu

Čo preto treba spraviť?

Ak ste už našim zákazníkom, tak to máte oveľa jednoduchšie, ak ešte nie ste, tak to rýchlo môžete napraviť tým, že si niečo zaujímavé vyberiete.

 

Krok 1: Odfoťte sa v jednom z našich produktov. Či je to kabát, čižmy, workery…, fotografiu spravte tak, aby bolo tento kúsok dobre vidieť. A samozrejme aj vás 🙂 Tých, ktorí sa neradi fotia iste potešíme tým, že nie je podmienkou, aby bola na fotke vaša tvár. Fotografia ale musí byť vaša (v prípade výhry budeme túto podmienku overovať).

 

Krok 2: Určite máte facebook, alebo instagram. Fotku, ktorú ste spravili, publikujte na vašom profile na facebooku, alebo na instagrame. Do vášho popisu nezabudnite pridať hashtag #fashiondayeu

Okrem toho môžete do popisu napísať čokoľvek, čo len chcete.

V prípade, že ju publikujete na facebook, dajte si pozor, aby bola publikovaná verejne. Inak ju nebudeme môcť vidieť a váš príspevok nebudeme vedieť zaradiť do súťaže.

 

Krok 3: Publikujte. Fotku nie je potrebné zasielať na žiadnu adresu, ani pridávať ju na náš facebook. Všetky súťažné príspevky si nájdeme sami práve tým, že ich budete mať označené hashtagom #fashiondayeu

 

Vyhodnotenie

Aby mal na výhru každý šancu, výhercu 100 eurovej poukážky budeme žrebovať. Príspevky môžete pridávať do 6. februára do 12:00.

Výhercu zverejníme tu – na našom blogu, tiež na našej facebookovej stránke, ktorú si môžete lajknúť, aby ste mali info z prvej ruky a tiež emailom v našom pravidelnom newsletteri, do ktorého sa môžete prihlásiť zadaním svojho emailu tu:

 

Ak od nás ešte nič nemáte, ľahko to napravíte tu.