My všetky máme v skrini tie topánky – viete, tie, ktoré si zoberiete na ples, párty, alebo na top spoločenskú udalosť len vtedy, ak viete, že ich budete mať na nohách maximálne pol hodiny.

Väčšinou sú to tie s najvyššími zradnými ihličkovými podpätkami, či tie s efektnými prúžkami, alebo až príliš úzke špicaté, do ktorých vám ledva vojdu prsty na nohách. No vyzerajú tak čertovsky dobre, že sa ich neviete vzdať a aj napriek tomu, že ste už párkrát išli domov bosá, vezmete si ich opäť.

No, takže viete, o čom už rozprávam.

wedding-dresses-1486004_1920

Ide plesová sezóna

O pár dní tu ale máme plesovú sezónu, takže opäť začne to ťažké rozhodovanie medzi mierou utrpenia a komfortu a voľba medzi “dnes zo mňa nikto nespustí oči” a “prejdem v tom v prítmi pomedzi stoly”.

Väčšina z nás zvykne voliť zlatú strednú cestu. Vždy to ale končí tak, že aj keď viete, že budete potrebovať Uber, ak budete chcieť prejsť viac ako desať krokov, v úvodnej časti – keď prichádzate a zoznamujete sa – musíte vyzerať čertovsky sexi a okúzľovať okolie (nech závidia) a potom, keď už “nikto nepozerá”, pohodlie.

My vám prinášame výber overených plesových kúskov, v ktorých budete vyzerať brutálne až do konca a nasledujúce ráno nestrávite máčaním nôh v harmančekovom odvare 🙂

Nová kolekcia žiarivých lodičiek na 13.5 cm podpätku

lodicky1

Semišové lodičky na 14 cm podpätku

lodicky2

U nás si už teraz môžete vyberať z viac ako 150 druhov lodičiek rôznych farieb, strihov a výšky podpätkov

lodee1

A samozrejme, nebudeme si klamať 😉 na tú neskoršiu časť zábavy aj balerínky…

baler